23 czerwca 2015

Podziel się swoją chwilą [konkurs+wyniki]


FriEND, boyfriEND, girlfriEND, bestfriEND, everything has an END  except... famILY! It has 3 letters that says... I Love You!


Żyjemy w ciągłym biegu, przemieszczamy się, zmieniamy miejsca zamieszkania. A wraz z nimi ludzi, którzy nas otaczają. Jedni zostają z nami na dłużej, inni wręcz przeciwnie. Pojawią się i znikają niczym bańka mydlana. Tylko rodzina jest niezmienna. Zawsze i wszędzie. Tylko na rodzinę możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy. I podobno tylko z rodziną wychodzi się dobrze na zdjęciach ;)

Odkąd sama założyłam swoją małą cząstkę społeczeństwa, patrzę na świat zupełnie inaczej. Nie martwię się tak, jak to miałam w zwyczaju czynić kiedyś. Nie rozdrabniam się. Nie utrudniam sobie życia. Bo zrozumiałam, że jest ono zbyt krótkie i ulotne. Tylko głupiec marnował by je na pierdoły i pozwalał by przelatywało mu między palcami.

Kiedyś myślałam, że macierzyństwo przeorganizuje moje życie o 180 stopni. Owszem. Pierwsze miesiące były istną jazdą bez trzymanki. Gizmolove przyssany do cycka. Gipsujący Stwórca. Moje poharatane bebechy. A później miało być już tylko lepiej, czyli gary, smoczki i kupa na czole. Nic z tych rzeczy! Dziecko wniosło zmiany w moje życie. Nie neguję tego. Ale nie na tyle, aby je pod siebie podporządkować. Ono je po prostu dopełniło i pozwoliło cieszyć się małymi szczęściami, których do tej pory nie dostrzegałam.

* * *

A teraz zapowiadana niespodzianka!!!

Pamiętacie moją wczorajszą historię? To właśnie rodzina przypomina mi o najważniejszych chwilach w moim życiu. Okazuje się, że Wam też. Nic w tym dziwnego. Przecież to najgenialniejszy w swej prostocie przepis na szczęście.

Z okazji Dnia Ojca ogłaszam szybki konkurs. W komentarzu pod tym wpisem opiszcie w kilku zdaniach najwspanialsze wspomnienie związane z Waszym Tatą.

  Autor/ka najlepszego według mnie komentarza zgarnie jedną z koszulek z bogatego asortymentu sklepu Nesky Green (wysyłka tylko na terenie Polski). 

Ale to jeszcze nie koniec!!!
Sklep Nesky Green przygotował dla Was specjalną promocję na Dzień Ojca. 
Przez cały dzisiejszy dzień wszystkie T-shirty z 20% rabatem!  (tutaj i tutaj)
[dokonując zakupu w miejscu "Wiadomość dla sprzedającego" wpisz info o 20% rabatu].

Zachęcam także do polubienia profilu Nesky Green na FB, abyście byli na bieżąco z nowościami i promocjami.

Udanych zakupów! I czekam na Wasze komentarze z Tatą w roli głównej (do północy).

* * *

Stwórca wstał, lajka dał. Uff! Przeczytał wszystkie konkursowe komentarze i powiedział, ten! Nagroda wędruje do autorki wyróżnionego komentarza.

"Hm... Najmilsze wspomnienie, wiele takich jest. Ja w ogóle zostałam z tatą sama, kiedy miałam 13 lat, bo moja mama zmarła. I przyznaję, podziwiam mojego tatę za całokształt, za to, jak podchodził do mnie, pomimo tego, że zostaliśmy sami. Na przykład pozwolił mi wyprowadzić się z domu na stancję, kiedy wybrałam sobie Liceum Plastyczne, oddalone o kilkadziesiąt kilometrów od domu. Powiedział mi wtedy, że on nie spełnił swoich marzeń i do tej pory żałuje i dlatego zrobi wszystko, żebym ja nie popełniła jego błędu. Jestem mu za to wdzięczna."

Na dane teleadresowe (mój mail w zakładce "Kontakt") czekam w przeciągu trzech dni. Później nagroda przepada.

pozdrawiam, bastalena

TOP