6 grudnia 2015

Ubierz facebooka na święta

Macie świąteczne tapety na facebooka? Jeśli nie, to już macie! Był u mnie wczoraj Rudolf Czerwononosy i w imieniu Mikołaja zostawił aż cztery. Na każdy tydzień, aż do świąt.


Z miłym przyjęciem spotkała się moja ostatnia grafika. Dlatego postanowiłam przygotować jej miniaturową wersję. Z całej tapetki najbardziej urzekająca jest candy cane frame. Aż chciało by się ją zjeść!

Kiczowate śnieżynki, kolorowe bombki i pachnące pierniki. Za to kochamy święta. I tego nie mogło zabraknąć w moich propozycjach. Delikatna tapeta na już!

Najbardziej mroczna, ale według mnie najpiękniejsza. Niby taka banalna, ale jest w niej coś magicznego. Może to te renifery, może gwiezdny pył, a może... Już sama nie wiem?

Nie da się nie myśleć o grudniu, nie mając przed oczami pachnącej choinki, najlepiej takiej po sam sufit. Rozświetlonej, całej w anielskim włosiu, z prezentami od Świętego Mikołaja.


Miło mi będzie, jeśli razem ze mną wytapetujesz swojego facebooka na święta. 

Koniecznie mnie o tym powiadom w komentarzu poniżej lub oznacz na swoim profilu @owsiankaikawa, a wtedy przybiegnę do Ciebie i będę cała w świątecznych jelonkach. Hou!Do następnego tapetowania.
bastalena


TOP