27 sierpnia 2015

Wyniki blogowej ankiety czyli jaka powinna być owsianka idealna?

Pamiętacie, jak w zeszłym miesiącu poprosiłam Was o udział w ankiecie na temat bloga? Pierwszą część wyników, tę dotyczącą głównego kanału przerzutowego, serwowałam na gorąco niczym flambirowane naleśniki. Dziś część druga. Wasze wymagania co do owsianki idealnej. 

26 sierpnia 2015

Polak za granicą #1 A co Ty wiesz o Chinach?

Szybkie pytanie: Jacy są Chińczycy?

1
-
2
-
3

Masz odpowiedź? Nie zapomnij podzielić się tą pierwszą myślą w komentarzu pod postem. A teraz ciekawa jestem, czy jest ona którymś z poniższych stereotypów. 

21 sierpnia 2015

Hokus pokus czyli strach się bać czy śmiać?

Wierzycie w ciążowe zabobony? Zawsze wydawały mi się, takim czczym gadaniem. Będąc w odmiennym stanie, uważałam jedynie na sznurki, bo bałam się oplątania pępowiną. I tyle z przesądów. Zgagi nie miałam, więc widok owłosionego Gizmolove rozczulił mnie totalnie. I równocześnie utwierdził w przekonaniu, że nie warto zawracać sobie głowy babcinym bajaniem. Czyżby...? Bo jakby powiedziała Krysia Tuchałowa, pewne rzeczy nie żeby specjalnie, ale zwyczajnie przez nieuwagę, można uczynić.

18 sierpnia 2015

Wsi spokojna, wsi wesoła

#blogujezowsiankaikawa

Odkąd sięgam pamięcią wakacje kojarzyły mi się z działką mojej babci. Pomimo, że nie mieszkała ona na typowej wsi, bardzo lubiłam je u niej spędzać. Harce pomiędzy ogórkowymi grządkami, odganianie się od pszczół i komarów oraz truskawki prosto z krzaczka, kiedy piach trzeszczał między zębami. Tak, to były prawdziwe wakacje. Wakacje na wsi!

15 sierpnia 2015

Uchwyć wakacyjne chwile #sierpień

Krótko i na temat. Nie mam mocy na górnolotne wprowadzenia.

12 sierpnia 2015

O tym jak Pan Kotek był chory

Choroba – prędzej czy później przyjdzie na człowieka, tak więc prędzej czy później któreś z małżonków również wyląduje w łóżku z temperaturą. I jeśli trafi na męża, to nie ma się co denerwować – ta przypadłość rodzaju żeńskiego jest do zaakceptowania. W końcu my kobiety też bywamy w łóżku z katarem i kaszlem – tyle naszego męskiego innego pod kołdrą... Ale nie o tym.


4 sierpnia 2015

Tymczasem w lipcu

Lipiec pomimo letniego rozleniwienia uważam za bardzo udany. Z trzech prostych powodów. Wyzwanie blogowe. Wpisy gościnne. I cała reszta. No to jedziemy!
TOP