9 października 2016

5 kreatywnych wyzwań na instagramie, w których warto wziąć udział tej jesieni

Nie mam już do niego cierpliwości! Już nic mu nie pasuje. Ani linki do wpisów. Ani heheszki ze Stwórcą. Nawet Gizmolove zdjęcia. Nie pytam już, co facebook może zrobić dla mnie, ani nie staram się znaleźć odpowiedzi, co ja powinnam zrobić dla niego. Po prostu całą swoją jesienną aktywność przenoszę się na instagram. Tam przynajmniej ciekawe akcje i wyzwania się dzieją.
Zobacz koniecznie! Gwarantuje, że i ty znajdziesz coś dla siebie.


:date: Zaczynamy czymś luźnym, nie obarczonym terminem ważności i cudownie wpisującym się w trend #tuiteraz.Ola wespół z Nadine zachęcają do fotograficznego dokumentowania codzienności w prostych trzech słowach. Dziewczyny nie podrzucają gotowców. Liczą na twoją kreatywność i uważność w łapaniu momentów.

Pamiętaj o hashtagach #3słowa #3słowa_twójnicknainstagramie


:gift: Czas podkręcić akcję! Co też czyni Viktoria, która swojemu wyzwaniu nadała charakter konkursu z cennymi nagrodami.


A co należy zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy każdego dnia cyknąć zdjęcie na zaproponowany przez Vi temat. Następnie zdjęcie udostępnić na swoim profilu. Im bardziej kreatywnie, tym większa szansa na wygraną.

Pamiętaj o hashtagu #veganpoweroctober


:memo: A teraz prawdziwa gratka dla miłośników handletteringu i doodlingu. Znajdzie się ktoś taki?

#kreatywnewyzwanie na rysowanie i pisanieZenja poszła w modny obecnie trend pisania i rysowania. Jakże mi odległy. Jednak z podziwu dla tego co wyczynia na swoim instagramie, nie mogłam pominąć jej wyzwania w tym zestawieniu. Tym bardziej, że bardzo podoba mi się lista haseł, która przyświeca całej zabawie. Z miłą chęcią kilka bym... sfotografowała 😎

Pamiętaj o hashtagu #kreatywnewyzwanie


 Czas na jesienny klasyk. I klasę samą w sobie. Nie podejrzewam cię, że nie znasz fotograficznych wyzwań organizowanych przez Natalię. Gdyby jednak, odsyłam do linku...

#fotowyzwaniejestrudoTak na prawdę nie jest to stricte instagramowe wyzwanie. Tak na prawdę nie musisz mieć też konta na fb, bloga, ani innego miejsca w sieci, aby wziąć w nim udział. Jedynie co musisz posiadać to aparat. W tej edycji Natalia wyzywa cię na pojedynek z samą sobą, proponując nie łatwą rzecz. Odnalezienie własnego stylu. A we wszystkim ma ci pomóc ściąga. Także ściągaj listę haseł i do dzieła!

Pamiętaj o hashtagu #fotowyzwaniejestrudo


:jack_o_lantern: I na koniec coś co dynie lubią najbardziej, czyli zupa krem i lampion. Badaboom!

Wyzwanie #corobicjesienia


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Mistacoglu (@worqshop)

O pozytywne podejście do jesieni i bezbolesne jej przetrwanie zadbała Kasia. Zaproponowała listę pomysłów na to, co robić jesienią. Tylko tyle, albo aż tyle. Ja nie zamierzam poddać się chandrze i wchodzę w to! I ty nie stój z boku, przyłącz się!

Pamiętaj o hashtagu #corobicjesienia


Kreatywnie się zapowiada ta jesień, prawda!? 


Ale to nie wszystko, bowiem ja też mam coś w zanadrzu. Szczegóły już wkrótce. Stay tuned! :kissing_heart: 

TOP