12 lutego 2018

Dobrze mi w żółtym #2/18

Doszły mnie słuchy, że w minionym tygdniu spożycie owsianki i kawy nieco spadło. Pora nadrobić zaległości. Wbijajcie na drugie śniadanie, kawa stygnie.
A wszystko to sprawka znanego matkom wirusa, który sprawia, że dziecko jest na tyle słabe, że nie może iść do przedszkola, ale nie aż tak, by nagle nie ożyć przy ulubionej bajce. I tak zleciał tydzień gilem. Gdzieś pomiędzy ulotką paracetamolu, a przepisem na pączki udało mi się przeczytać:


1. Mogę tylko podejrzewać w odpowiedzi na jaki tekst Riennahera napisała 10 myśli o byciu blogerem.


Nie wiem, czy wiecie, ale w sieci trwa obecnie akcja #DBAMboKOCHAM zorganizowana przez Dagę i Magdę. A w niej takie dwie perełki!

2. Zanim zostałaś matką, wydawało ci się, że najgorsze co może cię spotkać to ból porodowy. Okazuje się, że przy wypisie ordynator żegna cię słowami: „teraz tylko 6 tygodni połogu i będzie z górki”. Nie do końca zdajesz sobie sprawę z sensu jego wypowiedzi, ale w ciągu najbliższych tygodni poczujesz na własnej skórze co miał na myśli… Nieidealnaanna o tym jak wspierać kobietę podczas połogu 


3. W czasach gdy tak swobodnie podróżujemy, poznajemy nowe miejsca i kultury a świat mamy na wyciągnięcie ręki nadal wierzymy w te same, mocno już nadgryzione zębem czasu stereotypy. Piękny, szczery i wzruszający tekst Kasizwiązku multi- kulti.4. Aż mi się łzy polały, czytając grzecznych dzieciach, które pewnego dnia po prostu przestają płakaćMatka tylko jedna porusza bardzo ważny temat. Nie powiem nic więcej. Po prostu musicie to przeczytać!5. Podczas, gdy wszyscy blogerzy psioczą na zasięgi na facebooku, Ania Maluje podrzuca aż 13 (alternatywnych) źródeł ruchu na blogu...6. A Natalia z Jest Rudo aplikacje do zdjęć, które nie wieją nudą.7. W moim ulubionym sklepie promocja walentynkowa ❤️8. Cztery produkcje polskich *youtuberów inspirowane serialem Black Mirror. Mnie najbardziej podobała się Suma szczęścia, Stwórcy- 69,90. Jestem ciekawa, który odcinek Wam przypadnie do gustu.

Suma szczęścia     69,90     Rozstanie     1%


*nie znam żadnego z youtuberów. Wieeem, obciach jak w beretce 😁9. Tymczasem na instagramie #zasypałonaspopas
Tyle ode mnie. A jak Wam minął zeszły tydzień?

Do następnego, Mesie!
bastalena


Zdjęcie w nagłówku Marion Michele na Unsplash
TOP