15 kwietnia 2018

Oddam książki w dobre ręce! 📖 V. WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA

Zostawić, oddać czy sprzedać? W zależności co dopuszczałam do głosu, rozum czy emocje, wiosenne porządki zawsze kończyły się zawsze tym samym- wielkim bałaganem. Przerzucaniem z kąta w kąt, bo szkoda, a może jeszcze się przyda... Ot, kobieca logika. Od pewnego czasu już mi nie szkoda, a wielki bałagan zamieniłam w WIELKĄ WYMIANĘ KSIĄŻKOWĄ. 


Jakiś czas temu na blogu pisałam, że chciałabym powrócić do regularnego czytania. Wymyśliłam sobie nawet takie małe wyzwanie książkowe- przeczytać 6 książek w różnych kategoriach (inspirującej mamy, wygraną w konkursie, biografię, z polecenia, w języku obcym i taką, która w ręce wpadnie- może ktoś zechce się przyłączyć?). Pozyskiwanie książek do wyzwania rozpocznę od Wielkiej Wymiany Książkowej.CO TO JEST WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA?


Wielka Wymiana Książkowa to cykliczna akcja, w której zupełnie za darmoszkę wymieniasz się książkami. Pomysłodawczynią jest Madzia (Save the Magic Moments), a w całym przedsięwzięciu dzielnie wspiera ją Dagmara (Socjopatka). Udział w niej może wziąć każdy kto ma książki na wydanie, ochotę na dobrą zabawę i swój kawałek internetu w postaci bloga, konta na instagramie lub profilu na facebooku. Wiosenna edycja rozpoczyna się dzisiaj i trwa przez cały najbliższy tydzień (15-22 kwietnia).


Miejsca, w których możesz wymienić książki:

📚 blogi dziewczyn SAVE THE MAGIC MOMENTS i SOCJOPATKA, tutaj przez cały tydzień aktywne będą link party, do których uczestnicy akcji dodają wpisy blogowe, gdzie prezentują książki do wymiany

📚 wydarzenie na facebook Wielka Wymiana Książkowa Przeczytaj i Podaj Dalej vol. V

📚 na instagramie pod unikalnym hasztagiem #przeczytajipodajdalej5 wyszukuj zdjęć książek na wymianę


ODDAM KSIĄŻKI W DOBRE RĘCE


Skoro jesteś u mnie, zobacz co przygotowałam na wymianę. Dwie książki są nowe. Pozostałe używane, w stanie dobrym/bardzo dobrym. Mogą posiadać drobne wady (zagniecenia, otarcia), co moim zdaniem nie ma wpływu na odbiór treści. Nie są pomazane ani poplamione. Dwie książki były klejone (mają podarte okładki przez dzieci 😉), pomimo tego ich stan uważam za dobry. Więcej zdjęć mogę wysłać na priv.

Jeśli jakaś konkretna książka wpadła Ci w oko, pisz w komentarzu. Zostaw link do swojego wpisu/zdjęcie/listę książek w komentarzu, wtedy zobaczę, czy masz coś, czego szukam. Ale już teraz mogę napisać, że wyjąkowo interesuje mnie m.in. Kuchna roślinna dla każdego erVegan, pierwsza Jadłonomia i biografia Ani Przybylskiej 😉 

Nie wysyłam książek za granicę. Na terenie Łodzi i Kutna możliwy jest odbiór osobisty. Resztę formalności związanych z wysyłką ustalimy przez e-maila (bastas@op.pl).

WAŻNE! Wysyłka z mojej strony będzie realizowana dopiero po 26 kwietnia.Kinga Barlik. Mira Jurecka. Dziennik bliskości


Stan: nowa/bardzo dobry. Lekko pognieciona pierwsza strona. Książka, która jest zbiorem pomysłów na aktywności i zabawy dla rodziców i dzieci. Całość opatrzona przepięknymi ilustracjami Magdy Kornatowskiej (z @atogrzywa).


Matylda Kozakiewicz (Segritta). Złe matki są najlepsze


Stan: przeczytana/bardzo dobry. Wymieniam, bo okazuję się, że jestem tak złą matką, iż sama mogłabym wydać drugą cześć. Tę książkę czyta się jednym tchem. A wszystko okraszone doskonałym żartem Segritty. Wygrana w konkursie u Niebałaganki.


Jason Hunt. Social Media START


Stan: przeczytana/bardzo dobry. Jeśli chcesz tworzyć w sieci i wyróżnić się z tłumu, ta książka powinna znaleźć się w Twoim posiadaniu. A jeśli dodatkowo lubisz kasirysiki, to nie masz się nad czym zastanawiać.


Tomek Tomczyk. Bloger i Social Media


Stan: przeczytana/ dobry. Klejona okładka (po przejściach przez rączki Bejbi, albo nawet Gizmolove zęby, już nie pamiętam). Polecam jak wyżej, z tym, że brak kasirysików.


Tomek Tomczyk. Blog. Pisz. Kreuj. Zarabiaj


Stan: przeczytana/ dobry. Kompendium wiedzy na temat jak pisać dobrego bloga. Lepszego na rynku na chwilę obecną nie ma.


Matt Armendariz. Fotografia kulinarna dla blogerów


Stan: przeczytana/ dobry. Lekko pognieciona pierwsz strona. Ta książka do doskonałe źródło informacji dla każdego blogera kulinarnego.


Paul, Stella i Mary McCartney. Poniedziałki bez mięs


Stan: przeczytana/ średni. Klejony grzbiet okładki. Jestem drugim użytkownikiem, wygrałam ją w konkursie. Stanowi pyszne źródło inspiracji dla wszystkich, którzy są gotowi zrezygnować z jedzenia mięsa raz w tygodniu. Posiada zbiór 52 zestawów posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, lunch, dodatek, kolacja, deser) na każdy poniedziałek roku. Z dedykacją, niestety nie Paula McCartneya 😉


Dorota Świątkowska. Moje wypieki i desery na każdą okazję 


Stan: nowa/bardzo dobry. Delikatnie pognieciona pierwsza strona. Zdecydowanie dla fanów słodkości Doroty Świątkowskiej. Opatrzona prze-pięknymi zdjęciami, posiada kilka niepublikowanych na blogu przepisów. Wygrałam ją w konkursie, z dedykacją od autorki.


Czy coś Cię zainteresowało? Zapraszam do wymiany!Do miłego,
bastalena

fot. Stwórca; plakat wykonany przez Yummy Mummy Ideas
TOP